Prosimy o kontakt
z właœcicielem obiektu

tel. [+48] 757619237Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919


zapraszamy na stronę

NOCLEGI NAD MORZEM, W GÓRACH I NAD JEZIORAMI -

Start - Willa ABC Karpacz

Willa ABC

Start

Karpacz postrzegany jest przede wszystkim jako obiekt, w którym można uprawiać sporty, głównie te zimowe. Jednak w mieście znajduje się bardzo wiele obiektów, które z pewnością warto zobaczyć. W centrum miasta znajdują się zabytkowe kamieniczki, które przetrwały kilkadziesiąt lat. Niektóre z tych budowli występują w niemal nienaruszonym stanie. Zwiedzając Karpacz warto też wybrać się na obrzeża tego miasta, bliżej gór, by poczuć wolność i swobodę. Zarówno w centrum, jak i poza obrzeżami znajdują się pola namiotowe w Karpaczu gdzie mamy możliwość przenocowania na świeżym powietrzu. To doskonała oferta noclegowa przede wszystkim w okresie letnim, kiedy noce są ciepłe. Zwiedzając nieodkryte zakamarki przeżyjemy bardzo wiele niezapomnianych przygód i wspomnień, które będziemy mogli przywieźć do naszych rodzinnych stron. Jeśli nie odpowiada nam zwiedzanie i spanie na polu namiotowych to warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotowały ośrodki wypoczynkowe w karpaczu W tych właśnie miejscach mamy możliwość wynajęcia pokoju w budynku mieszkalnym lub też istnieje możliwość wynajęcia całego domu. To świetnie rozwiązanie dla osób, które podróżują w dużych grupach. Wtedy tylko do naszej dyspozycji mamy domek wraz z całym jego wyposażeniem. Zwiedzanie Karpacza to nie tylko wizyta na stokach czy też zwiedzanie centrum miasta. Trzeba tu też wspomnieć o ludziach, którzy w Karpaczu są niezwykle mili i uprzejmi. Warto porozmawiać z krajanami, którzy mogą nam opowiedzieć naprawdę ciekawe historie związane z tym miastem.
więcej na temat: Zwiedzanie Karpacza

DOM Nasz jest z 1915 roku WILLA jest odrestaurowana .Willa ABC położona jest w zacisznej, willowej dzielnicy Karpacza. Pomimo położenia w centrum, w pobliżu znajduje się las.

Dysponujemy 33 miejscami noclegowymi w pokojach o wysokim standardzie oraz apartamentem.Wszystkie pokoje sa z wezlem sanitarnym . Atutem jest bliskość szlaków turystycznych oraz wiele stoków narciarskich wyposażonych w wyciągi.

Zapraszamy na wczasy oraz pobyty weekendowe.
Organizujemy wycieczki piesze i autokarowe z licencjonowanym przewodnikiem.PARKING ZAMYKANY.

Nr rachunku WBK: 70109019260000000103958139
Ryszard Jabłoński

  • Wyciąg: 350m
  • Wspinaczka: 100m
  • Bar: 50m
  • Sklep spożywczy: 50m
Fotka 8838f47c
Fotka cce5f322
Fotka 69ab76ce

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa ABC
Zwiedzanie Karpacza